אודות ANIBRU

אודות אניברו

נעים מאוד 🙂

אנחנו אניברו, חברה חדשנית המייבאת מכשירי כושר ייחודיים ואביזרים נלווים.

מה שאנחנו עושים באניברו, זה למצוא את מוצרי הכושר היעילים ביותר. כאלה שגם יכניסו אתכם לכושר וגם יעשו את זה בצורה שהכי נוחה לכם – בכל זמן ובכל מקום. את המכשירים שלנו בחרנו לפי היכולת לשלב אימון נכון ויעיל במהלך שגרת יום עמוסה (ילדים, עבודה, לימודים משפחה).

בחרנו לעשות את זה כי ראינו את הקשיים שנכפים עלינו מצד הסביבה גם כשאנחנו מאוד רוצים לשמור על אורח חיים בריא. באניברו הצבנו לנו כמטרה, לתת מענה לאתגרים שמעבר לאימון הכושר.

תוכלו למצוא את לב העסק שלנו בבית אריה, המקום שבו הקסם קורה. שם המוצרים שלנו עוברים מהצוות המקצועי, לבחירת המוצר ולטיפול בייבוא המוצרים בדרך הטובה ביותר.

יש מגוון רחב של מוצרי כושר וספקים ברשת. אז למה אנחנו בעצם? כי אנחנו שמנו דגש על בעיות "נסתרות" בתהליך השמירה על כושר – ואת בעיות אלו אנו פותרים על ידי מחשבה עמוקה ומקצועיות בלתי מתפשרת.

+
שנות ניסיון
%
משלוחים לכל חלקי הארץ
+
לקוחות מרוצים

החזון שלנו

אניברו שמה לה למטרה להיות הדרך הטובה ביותר שלך להיכנס לכושר. לכל גיל, לכל רמת כושר ולכל אורח חיים.

 אנו רוצים לספק לכל אחד את היכולת להתאמן מתי שאפשר, ואיפה שנוח לו – בצורה מקצועית ונכונה. כושר זה מזמן לא מותרות וחובה עלינו למצוא את הדרכים לשמור עליו גם בשגרת חיים עמוסה ורצופת מכשולים ואתגרים!

אנחנו פה כדי לעזור בזה 🙂

הצוות המקצועי והאיכותי שלנו

נתי עניאל

מנכ"ל

גיל 52 , בעל ניסיון והתמחות של למעלה מ 30 שנה בתחום היבוא והשיווק, בעל ניסיון מוכח בהקמת פרויקטים רבים כגון מתחם עסקים באזור התעשייה חבל מודיעין

יורם כהן

מנהל טכנולוגיות

גיל 48, בעל ניסיון והתמחות בתחום הכושר, התזונה והרפואה האלטרנטיבית למעלה מ 20 שנה. בוגר אוניברסיטת ת"א ווינגיט בתחום הכושר והבריאות , מאמן אישי חדרי כושר ומפתחי גוף.

שירה חן

יועצת מדיה

גיל 32, בוגרת אונ' בר אילן - תואר בתקשורת. נושמת שיווק ופרסום כבר 6 שנים, בעלת ניסיון בניהול קמפיינים ותקציבי מדיה, בניית אסטרטגיה.
"את הרצון שלי להקים את ANIBRU שאבתי מהשטח. לאחר שראיתי במו עיניי איך הרצון לשמור על אורח חיים בריא מתנגש עם הפעילות היומית הלחוצה והאינטנסיבית שלנו. הבנתי שמעבר להחלטה ולרצון - אם זה לא נעשה בצורה יעילה, אנחנו לעולם לא נאמץ את אורח החיים לאורך זמן."
נתי עניאל
מייסד ANIBRU